Home ШОУ БИЗз Балкан 10.000 прегледи за 4 часа: Шако Полумента со ново урнебесно видео

10.000 прегледи за 4 часа: Шако Полумента со ново урнебесно видео

57
0
SHARE

Шако Полумента е вистински хит на интернет откако се појавија негови приватни снимки.

Но, пејачот овој скандал реши да го искористи во своја корист, па се пошегува на сметка на тоа.

Тој на Инстаграм објави снимка на која е заедно со колегата Шериф Конјевиќ, кој го изговори она прочуеното Шаково „Недостигаш“. На него се надоврза и Полумента, кој потоа додаде „Љубави моја“ и го баци Шериф во образ.

Оваа снимка за 4 часа беше прегледана преку 10.000 пати.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here