Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive 88 секунди со Тијана Дапчевиќ (видео)

88 секунди со Тијана Дапчевиќ (видео)

185
0
SHARE

Поп пејачката, која долги години живее и работи во Србија, каде ужива одлична пејачка, а од скоро и актерска кариера е нашиот Евровизиски преставник следната година во Данска.

Токму поради ова, таа е често е на релација Белград-Скопје.

Екипата на Екстра Ексклузив имаше прилика да се дружи со неа и можност да и постави неколку кратки, но интересни прашања.

Погледнете што одговори Тијана за 88 секунди.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here