СЛУШАЈ ВО ЖИВО!

 
Слушај Online

симни бесплатно!

Како да направите машна од коса (фото упатство)

0
Објавено 16/07/2012 21:44 од Маја во Мода и Убавина
Е

ве уште еден начин да ја подигнете косата, а да изгледате убаво.

Машината може да биде голема или мала, да ја носите напред, од страна или позади, да ја украсите со сатенска лента или шнола.

Погледнете како може да се направи оваа едноставна и симпатична фризурa.

Со истата можете да привлечете погледите на улица, плажа или кога ќе излезете навечер.

loading…0 CommentsКоментирај прв!


Коментирај


Protected by WP Anti Spam
последни вести
 
 • пасат1
 • марко
 • 20151027-curry-recap-760-e1446026693596
 • 111-e1448665100780
 • Capture122-e1448729133251
 • погача со компири
 • полиција
 • графика
 • XXXX arrives for the 29th Annual ARIA Awards 2015 at The Star on November 26, 2015 in Sydney, Australia.
 • кеба
 • бред пит
 • зденка, сестрата на северина
 • чистење на четка за шминка
 • венчаница
 • лажење
 • леб
 • ен хатавеј
 • џенифер анистон
 • „Ајнштајновите соништа“ премиерно во прилепскиот театар
 • група