СЛУШАЈ ВО ЖИВО!

 
Слушај Online

симни бесплатно!

Дали Сара Мејс носеше гаќички на Златна Бубамара?

1
Објавено 21/02/2014 9:41 од Маја во Мак сцена
П

ејачката Сара Мејс, која полека но сигурно се пробива на домашната музичка сцена, е згодна и убава и има што да покаже.

Но, дали покажа премногу на последната манифестација „Златна Бубамара на Популарноста“, каде ја доби наградата за најперспективна пејачка.

Сара настапи на оваа манифестација во интересен виолетов фустан со прилично голем шлиц.

По теркот на светските ѕвезди и таа ја откри ногата, но и дел од меѓуножјето, па се поставува прашањето дали таа носеше долна облека?

А за тоа дали носи или не носи долна облека под фустанот оставаме да процените сами.

loading…
Коментирај


Protected by WP Anti Spam
последни вести
 
 • Изложба „Од колекцијата на Скопје“
 • Промоција на романот за деца „Светот на сребрениот кладенец“
 • сонце во есен
 • тамара и мачка
 • тоше проески
 • ким кардашијан
 • влатко и савка
 • аркан и цеца
 • американско порно
 • дух
 • сека
 • вибер
 • тестер на чоколадо
 • Завршуваат 16. „Есенски музички свечености“
 • phili
 • taleski-e1448882068319
 • пиеле само вода
 • стрес
 • станија
 • гвен стефани