СЛУШАЈ ВО ЖИВО!

 
Слушај Online

симни бесплатно!

Ги покажа седите влакна: Принцезата Кејт нема време за фризер (фото)

0
Објавено 08/11/2013 12:34 од kristina in Ѕвезди
С

опругата на принцот Вилијам, Кејт Мидлтон се прошета во Лондон, а како и секогаш беше мета на папарацитге.

Додека таа се поздравуваше со сограѓаните, фотографите успеаа да фатат нешто кое веројатно на принцезата нема да и се допадне.

На фотографиите се гледаат седите влакна во косата на Кејт. Очигледно совршената коса на принцезата и не е толку совршена, иако тоа не им пречи на граѓаните.

По овие фотографии дел од нив за „Daily Mail“ изјавија: „Прекрасна е. Уште поубава е во живо без разлика на се! Таа е многу добра личност“.


loading…0 CommentsBe the first to comment!


Leave a Response


последни вести
 
  • Coca-Cola
  • Рајан
  • Цеца и Јелена
  • Јелена и ќерка и
  • амал клуни стомачни
  • клое кардашијан и ламар одом
  • Адел
  • ким како круела де вил
  • Драгана Мирковиќ
  • Анабела