СЛУШАЈ ВО ЖИВО!

 
Слушај Online

симни бесплатно!

Ги покажа седите влакна: Принцезата Кејт нема време за фризер (фото)

0
Објавено 08/11/2013 12:34 од kristina во Ѕвезди
С

опругата на принцот Вилијам, Кејт Мидлтон се прошета во Лондон, а како и секогаш беше мета на папарацитге.

Додека таа се поздравуваше со сограѓаните, фотографите успеаа да фатат нешто кое веројатно на принцезата нема да и се допадне.

На фотографиите се гледаат седите влакна во косата на Кејт. Очигледно совршената коса на принцезата и не е толку совршена, иако тоа не им пречи на граѓаните.

По овие фотографии дел од нив за „Daily Mail“ изјавија: „Прекрасна е. Уште поубава е во живо без разлика на се! Таа е многу добра личност“.


loading…0 CommentsКоментирај прв!


Коментирај


Protected by WP Anti Spam
последни вести
 
 • мики рурк
 • евровизија босна и херцеговина
 • јелена розга3
 • северина и игор
 • мобилен телефон
 • самотија
 • Концерт на Момчило Куфојанакис и Весна Ангелова
 • Поемата „Кирил 1830 – Кирил 2001“ лауреат на наградата „Григор Прличев“
 • brumen
 • dankan-e1448543213139
 • simonovski-e1439465616699
 • последни слики на славните
 • џои и чендлер
 • џиџи и зејн2
 • цеца и вељко
 • северина и игор
 • конзерва
 • селена и ниал
 • новак ѓоковиќ
 • кивање