Слушај Online

симни бесплатно!

Мадона опседната со нејзините „дебели нозе“

0
Објавено 28/11/2012 13:04 од kristina во Ѕвезди
М

адона напорно вежба за да го одржи младиот изглед, но најголема несигурност за поп дивата се нејзините нозе за кои мисли дека се дебели!

Поради тоа пред големата турнеа, напорно вежбала за нејзините бутови да изгледаат посаби.

Со месеци вежбаше по неколку часа дневно со личниот тренер Никол Винхофер за нејзините нозе да се доволно цврсти и тенки.

„Сите имаме некој недосток и несигурност. Никој не е совршен. Кај Мадона проблем се нејзините бутови, па многу работевме и вежбавме на обликување на тој дел од телото“, изјави Никол.

Мадона со нејзините 54 години, сеуште е активна и не ја напушта големата сцена!

Од неодамна таа беше на мета на таблоидите поради провокативниот костим и секси движењата за време на изведбата на „Like a Virgin“


0 CommentsКоментирај прв!


Коментирај


Protected by WP Anti Spam
последни вести
 
 • кожувчанка
 • гасеница
 • ријана
 • гоца и рашо
 • дајана и чарлс
 • северина
 • 132835823
 • роко сифреди
 • џереми џексон
 • дожд
 • Почнува 3. Филмски фестивал за млади „Џифони Македонија“
 • u19-e1444213385953
 • Capture10-e1444211597497
 • image-31642a738010146ead41ad8929b8763db2c364076042bd3df191e740f9012385-V-938x535-e1444210228113
 • инстаграм
 • математичка задача
 • манекенка
 • калиопи
 • цеца и исидора
 • северна кореа