Слушај Online

симни бесплатно!

Славните порно ѕвезди ја „отворија душата“ пред камера

0
Објавено 06/05/2013 17:26 од Маја во Филм
Д

ебра Андерсен го режираше документарецот насловен „Aroused“ или „Возбудена“, но и издаде книга со фотографии од дамите од филмот.

Во филмот се појавуваат Али Хејз, Алексис Тексас, Тиган Присли, Франческа Ли, Катсузи, Лекси Белер, Мисти Стоун, Беладона, Џеси Џејн и уште неколку двојки.

Инспирацијата за овој филм Дебра ја добила откако ангажирала една порно ѕвезда за снимањето на едиторијал за списание, а таа и раскажала се за работата, и за тоа како таа не се разликува од другите девојки.

Девојките во филмот, потполно голи лежат во кревет додека го даваат интервјуто за документарецот, а целта на филмот е да се покаже дека тоа не се девојки на кои им пропаднале сништата за слава во Холивуд, па завршиле во порно индустријата.

„Никогаш не сум имала секс за една ноќ. Имам само едно момче и единствено него го сакам“, вели една од актерките во текот на интервјуто додека објаснува како сексот пред камери и во приватниот живот немаат врска еден со друг.


0 CommentsКоментирај прв!


Коментирај


Protected by WP Anti Spam
последни вести
 
 • гастрономи хитпортал
 • владо илиевски
 • Џек Николсон
 • ремен здолниште хитпортал
 • секс хитпортал
 • трудница хитпортал
 • ким и норт во исто бикини
 • преслаба манекенка
 • гробот на дајана
 • peticija hitportal
 • лила хитпортал
 • кристијано роналдо восочна фигура
 • љутков дете хитпортал
 • лубеница хитпортал
 • градите на лили олдриџ
 • елена ангеловска хитпортал
 • пари
 • момчето на сандра булок
 • панчо хитпортал
 • анџелина џоли