СЛУШАЈ ВО ЖИВО!

 
Слушај Online

симни бесплатно!

Ава и Жељко заедно под туш (видео)

0
Објавено 06/04/2013 17:40 од kristina во Tv + Reality
Х

рватската старлета Ава можеби „избега“ од нивниот заедички кревет,  но му дозволи на Жељко да и го истрие грбот.

По завршувањето на „Хорор задачата“, Ава одлучи во туширањето да и помогне еден од близнаците.

Жељко се потруди грбот на старлетата добро да го истрие, а таа не се бунеше.

Во слична ситуација од неодамна се најдоа Сораја и Урош, а каскадерот едвај ги отргна рацете од телото на старлетата.

Како изгледаше заедничкото туширање на Ава и Жељко погледнете во видеото.


loading…0 CommentsКоментирај прв!


Коментирај


Protected by WP Anti Spam
последни вести
 
 • пасат1
 • марко
 • 20151027-curry-recap-760-e1446026693596
 • 111-e1448665100780
 • Capture122-e1448729133251
 • погача со компири
 • полиција
 • графика
 • XXXX arrives for the 29th Annual ARIA Awards 2015 at The Star on November 26, 2015 in Sydney, Australia.
 • кеба
 • бред пит
 • зденка, сестрата на северина
 • чистење на четка за шминка
 • венчаница
 • лажење
 • леб
 • ен хатавеј
 • џенифер анистон
 • „Ајнштајновите соништа“ премиерно во прилепскиот театар
 • група