СЛУШАЈ ВО ЖИВО!

 
Слушај Online

симни бесплатно!

Како пијани Русинки се тепаат во 6 наутро (видео)

0
Објавено 10/05/2013 11:43 од Маја во Видео
Д

ве пијани Русинки се степале на терасата од една зграда, а овој несекојдневен инцидент го снимил најверојатно некој од комшиите.

Откако испеале со својата кавга, врисоците и тепачката да го разбудат цел комшилук во шест наутро, тепачката продожила и на улица, а еден од случајните минувачи се обидувал да ги смири.

Додека се туркале меѓусебно, се удирале и влечеле за коса, минувачот се обидувал на сите начини да ги раздвои девојките. На крајот успеал едната да ја тргне на страна за да ја смири.

Овој инцидент до детал го снимил еден од кошиите, а видeо снимката, нормално, веќе е на интернет.


loading…0 CommentsКоментирај прв!


Коментирај


Protected by WP Anti Spam
последни вести
 
 • пасат1
 • марко
 • 20151027-curry-recap-760-e1446026693596
 • 111-e1448665100780
 • Capture122-e1448729133251
 • погача со компири
 • полиција
 • графика
 • XXXX arrives for the 29th Annual ARIA Awards 2015 at The Star on November 26, 2015 in Sydney, Australia.
 • кеба
 • бред пит
 • зденка, сестрата на северина
 • чистење на четка за шминка
 • венчаница
 • лажење
 • леб
 • ен хатавеј
 • џенифер анистон
 • „Ајнштајновите соништа“ премиерно во прилепскиот театар
 • група