СЛУШАЈ ВО ЖИВО!

 
Слушај Online

симни бесплатно!

За Денот на благодарноста полнета мисирка… со експлозив (видео)

0
Објавено 30/11/2013 15:50 од kristina во Видео
Д

енот на благодарноста е голем празник во САД, кој го собира целото семејство на идилична вечера.

Традиционално јадење е полнетата мисирка во која уживаат сите.

Но, во домот на Роман Атвуд, мисирката имаше поинакво полнење од традиционалното, таа беше наполнета со експлозив.

Погледнете како изгледаше шегата на Роман за Денот на благодарноста.


loading…0 CommentsКоментирај прв!


Коментирај


Protected by WP Anti Spam
последни вести
 
 • северина и игор
 • паста за заби
 • девојка страв
 • свеќа мандарина
 • статус
 • луд
 • Во Прилеп изложба со дела на Александар Јанкулоски - Цане
 • Изложба на фотографии „Светло со светлина“ од Милорад Милиќевиќ
 • Изложба „Фејсбутик“ на Урош Вељковиќ
 • hendriks2-e1446237902295
 • lukovic
 • liverpul-e1448575617603
 • Napoli's teammates celebrate after scoring during the UEFA Europa League Group D football match between Club Brugge and SSC Napoli played behind closed doors at the Jan Breydel stadium in Bruges on November 26, 2015. AFP PHOTO / JOHN THYS / AFP / JOHN THYS    (Photo credit should read JOHN THYS/AFP/Getty Images)
 • pandev1
 • ?????????????????????????????????????????????????????????
 • anastacia
 • наташа
 • неверна
 • адел
 • влатко грозданоски