Home ШОУ БИЗз Ѕвезди Адриана Лима се огласи прв пат по раскинувањето со турскиот писател (фото)

Адриана Лима се огласи прв пат по раскинувањето со турскиот писател (фото)

259
0
SHARE

Откако се разведе од Марко Јариќ, Адриана Лима најде утеха во турскиот писател Метин Хара.

Но, за жал оваа љубов не траеше долго, па моделот повторно е сингл.

Во последно време Лима објавува фотографии на кои не може да се забележи Метин, иако претходно тоа не беше случај.

Моделот последно објави фотографија на која е нејзиното семејство, а со која и го честиташе 98-от роденден на нејзината баба.

Очигледно Лима некое време ќе одмара од љубовните врски.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here