Home ШОУ БИЗз Ѕвезди Амал Клуни го покажа бременото стомаче (фото)

Амал Клуни го покажа бременото стомаче (фото)

89
0
SHARE

Веќе неколку месеци се шпекулира дека Амал и Џорџ Клуни конечно ќе станат родители.

И додека двојката периодов ретко ја гледаме во јавност, сепак во понеделникот се појавија во Лондон.

За ова појавување Амал се одлучи за кратко цветно фустанче кое ги собра сите погледи.

И по фотографиите кои се појавија во јавност од настанот, сите зборуваат за заобленото стомаче на адвокатката.

Амал Клуни бремена

Дали навистина станува збор за бременост или едноставно фустанот е таков останува да пресудите сами.

Парот досега не даде било каква изјава за ситуацијата.

Амал Клуни бремена

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here