Home ШОУ БИЗз Балкан Ана Николиќ прв пат во јавност по породувањето (видео)

Ана Николиќ прв пат во јавност по породувањето (видео)

1188
0
SHARE

Ана Николиќ пред крајот на летото ја роди ќерката Тара, а во нејзиниот живот настана вистинска драма, кога реши да се разведе од сопругот Раста.

Иако пејчката со месеци беше повлечена од јавниот живот, сепак дојде време да се врати на својата работа.

Ана присуствуваше на првото јавно случување по породувањето, односно прес конференција по повод нејзините настапи за Нова година.

Присутните веднаш забележаа дека пејачката веќе нема иста боја на коса и сега изгледа сосема поинаку.

Иако се пишуваше дека Ана редовно посетува теретана со цел што побрзо да ја врати линијата, сеуште ја нема остварено целта, но пејачката изгледа прекрасно како и секогаш.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here