Аца Лукас фатен со нова девојка

Аца Лукас фатен со нова девојка

2590
0
SHARE

Аца Лукас во два часот наутро беше фотографиран како во автомобилот зборува со мистериозна девојка.

По разговорот девојката влезе во аптека, а тој зборуваше на телефон.

Папараците на „Курир“ забележале дека таа од аптеката излегла за 10-на минути влегла во автомобилот и му покажала на Лукас што се купила.

Бидејќи наоколу имало луѓе тие двајца се воздржувале па не „падна“ бакнеж.

Аца Лукас имаше слободна вечер, па очигледно оваа девојка му значи многу штом реши ноќта да ја помине со неа.

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY