Home ШОУ БИЗз Балкан Аца Лукас и Соња Вуксановиќ заедно во Германија

Аца Лукас и Соња Вуксановиќ заедно во Германија

3010
0
SHARE

Аца Лукас наводно се смири со својата сопруга Соња Вуксановиќ.

Избори блиски до екс двојката велат дека тие се гледаат и покрај забраната пејачот да и се доближува на дизајнерката.

„Аца отиде во Германија каде на мира се виде со Соња и таму разговараа за се. Можеби е претерано да кажам дека се повторно љубовници, но најважно е ќерката Викторија да поминува што е можно повеќе време со својот татко“, вели изворот.

Инаку парот пред неколку месеци објави дека се разведува, а потоа Соња пријави дека Аца физички ја нападнал.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here