Аца Лукас ја даде првата изјава откако беше примен во болница (видео)

Аца Лукас ја даде првата изјава откако беше примен во болница (видео)

2341
0
СПОДЕЛИ

Аца Лукас вчера беше примен во болница откако му се слошило пред настапот.

Фолкерот требаше да одржи настап во Сребреник, но поради влошената здравствена состојба, истиот беше откажа.

Аца Лукас колабирал и примил инфузија, од која денес му е многу подобро.

Фолкерот ја даде првата изјава откако заврши во болница, а вие погледнете ја ТУКА!

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ КОМЕНТАР