Автори Постови од Dana

Dana

1434 ПОСТОВИ 0 КОМЕНТАРИ

Српската пејачка Наташа Беквалац често изјавувала дека во кариерата огомна поддршка и давало нејзиното семејство. Сепак, пејачката избегнува премногу да говори за нејзините мајка и...

Српскиот тенисер Новак Ѓоковиќ и неговата сопруга Јелена го дознале полот на бебето што треба да се роди за неколку месеци, тие ќе имаат...

Пејачката Јелена Карлеуша се огласи по повод гласините кои кружеа по медиумите дека пејачката има тумор во стомакот со големина на детска глава. „По повод...

Денес е петок, 28 април 2017 година, 118-иот ден во годината. Сонцето изгреа во 05:29, а ќе зајде во 19:31 часот. Денот ќе трае...

Денот кога бил погребан Жељко Ражнатовиќ Аркан бил најтежок ден во животот на фолк дивата Цеца и тоа јасно се гледало на нејзиното лице. Без...

Српската пејачка Лепа Брена на снимањето на едно интервју била незадоволна од прашањата што и биле поставувани, па му удрила шамар на водителот. На прашањето...

После многуте расправии меѓу Маја Николиќ и Зорица Брунцлик, сите мислеа дека пејачките ќе склопат примирје откако на судиското столче на Драгана Мирковиќ седна...

Српската пејачка Сека Алексиќ одржа спектакуларна промоција на новиот албум „Кома“ во вилата Јелена во Белград која беше премала за да ги прими сите...

По разводот, пејачката Наташа Беквалац ја изгуби вербата во љубов и својата претпознатлива насмевка, а во медиумите воопшто не се појавува. Наташа одлучи да сврти...

Женскиот оргазам долго беше табу тема, а сега сите зборуваат за него, па ова се најдобрите начини да се доживее. 1. Модифицирана мисионерска поза Ова е...