Автори Постови од kristina

kristina

12597 ПОСТОВИ 0 КОМЕНТАРИ

Аделина Таири е една од најзгодните пејачки на албанската сцена, а тоа го потврдуваат и фотографиите во бикини. Пејачката веќе беше на неколку одмори, иако...

Тамара Тодевска денеска слави годишнина од брак, а како секоја модерна сопруга, честитката до Александар пристигна преку Фејсбук. Пејачката ја смени нејзината профилна фотографија и...

Памела Андерсон очигледно ја прекина романсата со Џулијан Асанж, а папараците веќе ја фатија со новото момче. Станува збор за 31-годишниот Адил Рами, фудбалер во...

Кардашијанс се познати по неколку работи, а за нивната беспрекорна шминка често се зборува. Ким која го започна трендот на контурирање сега има и сет...

Автомобилот на принцезата Дијана е даден на аукција по трет пат, а овој пат неговата цена изнесува 80.000 фунти. Станува збор за Ауди кабриолет од...

Откако во 2015-та година објави дека е ХИВ позитивен, Чарли Шин се повлече од актерството и заработува минимално. 51-годишниот актер сега е очаен бидејќи е...

Јелена Карлеуша, како што се шушка подготвувавистински спектакл за финалето на „Ѕвездите на Гранд“, а перформансот ќе чини 10.000 евра. Пејачката ќе промовира две нови...

Ријана не го крие новиот маж во нејзиниот живот, напротив пејачката јавно разменуваше нежности. Убавицата од Барбадос беше уловена од папараците додека се бакнуваше со...

Серена Вилијамс ужива во својата бременост и без проблем го покажа своето голо тело во новиот број за магазинот „Vanity Fair“. Тенисерката за насловната страна...

Ким Кардашијан и Кание Вест уживаат во времето поминато заедно, а тоа го докажуваат и последните папарацо фотографии. Парот беше забележан како оди на вечера...