Автори Постови од Nenad

Nenad

399 ПОСТОВИ 2 КОМЕНТАРИ

Пејачката заедно со својот сопруг Џеј Зи е во својата вила во Лос Анџелес и се очекува во секој момент да се породи. Еден од...

Фолк дивата Светлана Цеца Ражнатовиќ денеска го прославува својот 44-ти роденден, а меѓу првите и честита нејзината ќерка Анастасија. Со овој пост на Инстаграм,...

Деми Мур влезе во шестата деценија, иако тоа ќе ви делува неверојатно кога ќе ја видите нејзината фотографија во бикини. Актерката овие денови ужива со...

Белградската полиција го приведе вчера познатиот пејач Аца Лукас, кој наводно претепал новинари. Како што дознава српскиот Ало, тој со палка претепал фоторепортер на...

На младиот пејач Дамјан Стојаноски, инаку студент на Факултетот за музичка уметност (ФМУ) во Скопје, отсек соло пеење, несомнено дека музиката ќе му...

Албанската пејачка Туна Сејдиу пред некое време се оствари во улогата на мајка, па на овој свет го донесе своето прво дете. Туна и нејзиниот...

Внуката на јапонскиот император Акихита се подготвува за свадба и поради љубовта ќе остане без титулата принцеза. Јапонската телевизија NHK јавува дека принцезата Мако набрзо...

Пејачката Кејти Пери го примовираше спотот за песната „Bon appetit”, кој крена голема прашина, бидејќи дел од јавноста оцени дека со него таа поттикнува...

Шпекулациите за здравствената состојба на Анџелина Џоли не запираат, особено покрај разводот со Бред Пит и битката за старателство над нивните шест деца. Актерката изгледа...

Раскошната плус сајз манекенка Ешли Греам се разголе и гордо го покажа своето тело во новиот број на В Магазин. Греам позира без долна облека...