Home ШОУ БИЗз Ѕвезди Без долна облека: Цеца во проѕирен, провокативен фустан (фото)

Без долна облека: Цеца во проѕирен, провокативен фустан (фото)

2293
0
SHARE

Цеца Ражњатовиќ ги изненади своите обожаватели, објавувајќи нова провокативна фотографија.

Фолкерката позира во долга проѕирна бела тоалета, која го покажа нејзиното тело, но и моментот дека таа не носи долна облека.

Фановите беа воодушевени од ова појавување на Цеца. Како ви се допаѓа?

A post shared by CECA (@craznatovic_official) on

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here