Home ШОУ БИЗз Ѕвезди Без гаќи и градник: Џенифер Лопез го сними новиот спот

Без гаќи и градник: Џенифер Лопез го сними новиот спот

166
0
SHARE

Годините за Џенифер Лопез не значат ништо, посебно кога се работи за нејзиниот сексипил.

Пејачката го подготвува видеото за новиот синг „Salude“, а на снимањето беше забележана во жолт провокативен фустан.

Интересно е што фустанот има проѕирни делови, кои само потврдија дека Џеј Ло не носи долна облека.

47-годишната пејачка никогаш не изгледала подобро!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here