Бијонсе и Џеј Зи си разменуваат бакнежи во јавност

Бијонсе и Џеј Зи си разменуваат бакнежи во јавност

893
0
SHARE

Папараците ретко може да ги фатат Бијонсе и Џеј Зи како разменуваат нежности.

Но, пејачката се потруди сама да му ја покаже на светот хармонијата во нејзиниот живот.

На нејзиниот сајт Бијонсе објави фотографии од „date night“ на јахта со Џеј Зи. Парот на дел од фотографиите се бакнува и разменува нежности.

Погледнете.

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY