Блесна во Њујорк: Адриана Лима во златен фустан!

Блесна во Њујорк: Адриана Лима во златен фустан!

53
0
СПОДЕЛИ

Појавувањето на Адриана Лима не можеше да остане не забележано, бидејќи моделот буквално блесна во златен фустан.

Таа се појави на IWC Schaffenhausen For The Love Of Cinema галата, каде облече златен фустан со црни детали, во комбинација со црни сандали, зачадени очи и елегантно залижана коса.

Сосема очекувано, во фокусот на вниманието беа нозете, благодарение на високиот шлиц.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ КОМЕНТАР