Home ШОУ БИЗз Мак сцена Бојана Атанасовска ја објави првата фотографија со ќерката

Бојана Атанасовска ја објави првата фотографија со ќерката

258
0
SHARE

Бојана Атанасовска-Скендеровски пред пет месеци стана горда мајка на малата Искра.

Пејачката успеа да ја „скрие“ својата бременост иако во текот на истата беше присутна на малите екрани.

Бојана сега ја сподели првата фотографија со нејзината ќерка, која ја има со сопругот Васко Скендеровски.

„Мајка и ќерка“, напиша под објавата на социјалните мрежи.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here