Home ШОУ БИЗз Ѕвезди Бремената Кејт Мидлтон во мини фустан во Лондон

Бремената Кејт Мидлтон во мини фустан во Лондон

2616
0
SHARE

По хуманитарната вечера во Кесингтонската палата, Кејт Мидлтон и официјално се врати на кралските должности.

По објавувањето на веста дека е бремена по трет пат, војводката направи пауза од јавните појавувања поради мачнините кои ги чуствувала во текот на денот.

Сепак Кејт изгледа подобро од било кога, а тоа го потврдува нејзиното последно појавување.

Војводката во Лондон присуствуваше на форумот „Place2Be School Leaders“, па за оваа должност се одлучи за мини туника-фустан во бордо боја.

Кејт уште еднаш го покажа заобленото стомаче!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here