Home ШОУ БИЗз Ѕвезди Чантата на Меган Маркл распродадена за 11 минути

Чантата на Меган Маркл распродадена за 11 минути

750
0
SHARE

Меган Маркл за кратко време стана модна икона чии стил жените сакаат да го копираат.

Тоа се докажа по нејзиното прво службено појавување откако стана свршеница на принцот Хари.

Меган блесна во елегантен капут, а во рацете носеше чанта од шкотскиот бренд „Strathberry“.

По нејзиното појавување оваа чанта на интернет била распродадена за само 11 минути.

Би го купиле ли овој модел?

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here