Home LIFE STYLE Чини само 30 денари: Напивка со која вишокот килограми исчезнуваат за 30...

Чини само 30 денари: Напивка со која вишокот килограми исчезнуваат за 30 дена

137
0
SHARE

Летото ќе дојде многу побрзо од очекуваното, па ајде со време да го почнеме процесот на слабеење.

Доколку сакате да им кажете збогум на вишокот килограми тоа направете го со оваа едноставна и пред се ефтина напивка за слабење.

Станува збор за здрава напивка затоа што освен што го поттикнува слабеењето таа ги исфрла и токсините од вашето тело.

диета

Се пие по една шолја секој ден во период од 6 дена по ред по што се прави пауза од еден ден и повторно се повторува постапката следните 6 дена и така 30 дена.

Доста брзо по примена на оваа одлична напивка ќе забележите промена на вашето тело, ќе бидете поздрави, а килограмите буквално ќе почнат да исчезнуваат.

Потребни намирници:

1 лимон

60 грама магданос

60 милилитри вода

лимон вода

Подготовка:

Се што треба да стоите е да го исцедите лимонот, да го исечкате магданосот и ги прелиете со зовриена вода.

Потоа треба да оставите да се излади толку за да можете да ја испиете течност која не е жешка. Напивката брзо ги согорува маснотиите и ги исфрла токсините од вашето тело.

диета хитпортал

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here