Дара Бубамара во базен: Големите гради не и дозволуваат да потоне (фото)

Дара Бубамара во базен: Големите гради не и дозволуваат да потоне (фото)

4397
0
СПОДЕЛИ

Дара Бубамара е горда на своите големи гради, но понекогаш знае да се пошегува на нивна сметка.

Пејачката на социјалните мрежи објави фотографија од базен на која лежи на грб.

Под истата, Дара напиша:

„Никогаш нема да потонам“.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ КОМЕНТАР