Home ШОУ БИЗз Ѕвезди Џенифер Лопез во хеланки на вечера со Алекс Родригез

Џенифер Лопез во хеланки на вечера со Алекс Родригез

3350
0
SHARE

Врската на Џенифер Лопез и Алекс Родригез ја одбележа 2017-та година, а тие станаа новиот омилен холивудски пар.

Пејачката и спротистот постојано се заедно, а последно се појавија на вечера во Њујорк.

За ова излегување Алекс се одлучи за класичен излгед во костум, додека Џеј Ло беше многу поопуштена.

Пејачката носеше ролка, хеланки и капут. Сепак тесните хеланки успеаа да ги истакнат нејзините нозе и витко тело.

Како ви се допаѓа ова појавување на Џеј Ло.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here