Home ШОУ БИЗз Балкан Џет-сет: Еве кој се дојде на роденденот на Цеца (фото)

Џет-сет: Еве кој се дојде на роденденот на Цеца (фото)

185
0
SHARE

Цеца го прослави својот 44-ти роденден, а на нејзината журка во еден ресторан во Белград присуствуваше џет-сетот на Србија.

Огњењ Амиџиќ, Милан Калиниќ, Саша Матиќ и многу други познати личности беа дел од оваа прослава.

Пејачката за својот роденден реши да облече бел комбинезон кој го истакна нејзиното деколте и ги собра сите погледи.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here