Home ШОУ БИЗз Ѕвезди Џиџи Хадид има објаснување за несредените пазуви

Џиџи Хадид има објаснување за несредените пазуви

2915
0
SHARE

По нејзината последна фотосесија за магазинот „Love“, Џиџи Хадид е во центарот на вниманието.

Моделот на фотосесијата се појавува во спортско издание со несредени пазуви.

Со денови сите зборуваат за влакната под пазувите, за кои се јави и самата Џиџи.

Таа изјави дека не станува збор за несредени пазуви, туку тоа се остатоци од јаканта која таа претходно ја носела.

Дали ова е вистина, заклучете сами.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here