Home ШОУ БИЗз Балкан Драгана Мирковиќ за роденден доби автомобил вреден 400.000 евра (фото)

Драгана Мирковиќ за роденден доби автомобил вреден 400.000 евра (фото)

2486
0
SHARE

Драгана Мирковиќ вчера го прослави 50-от роденден.

Пејачката во Виена направи забава за семејството и пријателите, а најскапиот подарок го добила од сопругот Тони.

Верувале или не тој и подари автомобил од марката „Мерцедес SLR“вреден минимум 400.000 евра.

#birthdaypresent for #draganamirkovic #vienna

A post shared by Lukas Ruf (@lukasruf) on

Автомобилот бил донесен пред хотелот во Виена, а Драгана била воодушевена.

Инаку ваков автомобил вози и славната Ким Кардашијан.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here