Home ШОУ БИЗз Ѕвезди Еден ден по поразот: Ова е првата работа што ја направи Хилари...

Еден ден по поразот: Ова е првата работа што ја направи Хилари Клинтон

65
0
SHARE

Додека светот уште е во шок од победата на Доналд Трамп на претседателските избори во САД, Хилари Клинтон очигледно полека, но сигурно го прифаќа поразот.

Еден ден по американските избори, Хилар реши да појде на долга прошетка во шума, заедно со нејзиното куче.

И како секој нејзин подржувач ако налетате на неа секако дека би посакале фотографија.

Планинарката Маргот Гестер се фотографирала со Хилари во шумата и сликата ја објави на социјалните мрежи.

Насмевката на лицето на Хилари израдува многумина.

клинтон

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here