Home ШОУ БИЗз Ѕвезди Едвај ја задржаа: Хилари Клинтон падна одејќи по скали (видео)

Едвај ја задржаа: Хилари Клинтон падна одејќи по скали (видео)

238
0
SHARE

Хилари Клинтон вчера беше на посета во Индија, каде имаше проблем со скалите во еден од храмовите.

Екс кандидатката за претседател на Америка, два пати се лизна по скалите, а први за помош беше нејзиното обезбедување кое едвај ја задржа.

Откако втор пат се лизна, Хилари сфати дека не може вака да продолжи, да ги соблече сандалите и продолжи да чекори боса.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here