Home ШОУ БИЗз Ѕвезди Емотивна изведба на „My heart will go on“, но сите зборуваат за...

Емотивна изведба на „My heart will go on“, но сите зборуваат за нејзиниот фустан

77
0
SHARE

Селин Дион на Билбордовите музички награди имаше емотивен и моќен настап изведувајќи ја легендарната „My heart will go on“.

По точно 20-години првата изведба во 1998-година, пејачката со оваа песна доминираше на сцената.

Но, и покрај неверојатниот настап, денес сите зборуваат за нејзиниот фустан.

Селин се појави во бела креација во сирена крој со навистина длабоко делокте и огромни ракави.

Како ви се допаѓа нејзиниот фустан?

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here