Ева Лонгорија го покажа задникот со целулит (фото)

Ева Лонгорија го покажа задникот со целулит (фото)

2556
0
СПОДЕЛИ

Ева Лонгорија сеуште ужива во Шпанија, од каде пристигнуваат новите папарацо фотографии.

На истите актерката ужива во сонцето и морето, а на себе носи шарено бикини.

42-годишната Ева изгледа одлично иако фановите и замерија за целулитот на задникот кој речиси и не се приметува.

Актерката сепак изгледа фантастично во петата деценија од животот.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ КОМЕНТАР