Home ЗАБАВА Видео Еве како се оди по невеста: „Никој како тебе не бакнува“ од...

Еве како се оди по невеста: „Никој како тебе не бакнува“ од Тоше во изведба на Џамбо и Агушеви

1012
0
SHARE

Деновиве по социјалните мрежи се врти свадбено видео на кое Џамбо и Агушеви ја свират „Никој како тебе не бакнува“ од нашиот Тоше.

Одењето по невеста по обичај е со „плех музика“, но овој несекојдневен настап на Џамбо Агушев ќе ве воодушеви.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here