Фустан или ќебе: Чудниот стајлинг на Анџелина Џоли

Фустан или ќебе: Чудниот стајлинг на Анџелина Џоли

3709
0
SHARE

Анџелина Џоли моментално е на промотивна турнеја на нејзиниот филм „First They Killed My Father“.

И додека се навикнавме да ја гледаме во елегантни тоалети, актерката се врати на својот удобен стил на облекување, но овој пат малку претера.

Џоли во Лос Анџелес се појави во бела наметка/фустан која повеќе наликуваше како на ќебе во кое е завиткана актерката.

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY