Home LIFE STYLE Фустан со карнери кој ќе ве освои: Хајди Клум во опуштено издание

Фустан со карнери кој ќе ве освои: Хајди Клум во опуштено издание

135
0
SHARE

Светскиот џет сет присуствуваше на роденденот на Елтон Џон, а дамите секако го имаа целото внимание на себе, покрај славеникот.

Помеѓу гостите на забавата беше и Хајди Клум која се појави во опуштено издание односно фустан со карнери кој ќе ве освои.

Станува збор за бел фустан со интересен принт кој го носи потписот на Кристијан Сирано.

Хајди Клум често ја гледаме во провокативни изнданија, но овој пат не освои нејзината романтична страна.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here