Home ШОУ БИЗз Ѕвезди Фустанот од тантела откри се: Моника Белучи ја покажа долната облека

Фустанот од тантела откри се: Моника Белучи ја покажа долната облека

118
0
SHARE

Моника Белучи оваа година е домаќинка на Канскиот филмски фестивал, а од самиот почеток на истиот не остава без зборови.

Италијанскиот модел и актерка, го привлече вниманиетона папараците додека се упатуваше во францускиот ресорт облечена во фустан од тантела.

Тантелата ја истакна нејзината фигура, но и градникот на Белучи.

Актерката уште еднаш докажа дека нејзиниот сексипил нема граници!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here