Home ЗАБАВА Tv + Reality Ги воодушеви судиите во „Ѕвездичките на Пинк“: Мина Блажев со неверојатна изведба...

Ги воодушеви судиите во „Ѕвездичките на Пинк“: Мина Блажев со неверојатна изведба на „Бегај,бегај“ од Каролина (видео)

131
0
SHARE

Мина Блажев со својата прекрасна изведба на хитот на Каролина Гочева “Бегај бегај“ успеа да си обезбеди директен влез во следниот круг од натпреварувањето на „Ѕвездичките на Пинк“.

Дури и самата Каролина го сподели изутринава нејзиниот настап пропратен со пораката “Браво Мина, ти си наша гордост“.

Како звучеше и изгледаше, погледнете во видеото.


Mina Blažev – Begaj Begaj by PinkoveZvezde

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here