Home ШОУ БИЗз Ѕвезди Го криеше лицето од папараците: Викторија Бекам го прослави добивањето на орденот

Го криеше лицето од папараците: Викторија Бекам го прослави добивањето на орденот

114
0
SHARE

Викторија Бекам оваа недела беше именувана за официр на редот во Британија од страна на кралско семејство.

Орденот и беше врачен од страна на принцот Вилијам, а по церемонијата дизајерката со семејството го прослави своето достигнување.

Викторија замина на вечера во ресторан во Лондон заедно со сопругот Дејвид, децата, најблиското семејство и пријателите.

Екс спајсицата беше забележана како влегува во ресторанот обидувајќи се да се скрие од папараците.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here