Home ШОУ БИЗз Ѕвезди Го покажа вереничкиот прстен: Бритни Спирс кажа „ДА“!?

Го покажа вереничкиот прстен: Бритни Спирс кажа „ДА“!?

1101
0
SHARE

Бритни Спирс моментално се релаксира на плажите во Хаваи заедно со синовите Шон (12) и Џејден (11).

36-годишната пејачка во жолт костим за капење го покажа своето згодно тело, но покажа уште нешто.

На нејзината рака фановите забележаа прстен, кој асоцира дека таа му кажала „ДА“ на нејзиното момче, 13 години помладиот Сем.

Прстенот предизвика лавина од реакции!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here