Home ШОУ БИЗз Балкан Го запали Дубаи: Анастасија Ражнатовиќ во минијатурно бикини!

Го запали Дубаи: Анастасија Ражнатовиќ во минијатурно бикини!

159
0
SHARE

Ќерката на Цеца, моментално ужива во Дубаи од каде секојдневно ги радува своите фанови со секси фотографии во бикини.

Анастасија Ражнатовиќ на одморот во Дубаи е заедно со неколку свои пријатели меѓу кои и едно момче за кое српските медиуми шпекулираат дека тоа е новата љубов на тинејџерката.

Сепак во фокусот се најде нејзиното минијатурно бикини кое ги запали социјалните мрежи.

Living la vida loca ????????☀️????

A post shared by ???? A N A S T A S I J A ???? (@raznatovicanastasija) on

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here