Home ЗАБАВА Tv + Reality Гоца Тржан во солзи: Погледнете што ќе се случува во следната емисија...

Гоца Тржан во солзи: Погледнете што ќе се случува во следната емисија на „Ѕвездичките на Пинк“ (видео)

107
0
SHARE

Новата емисија на музичкото шоу „Пинкови ѕвезди“, ќе биде навистина емотивна.

Во видеото се дел од изведбите на младите таленти, а посебно се издвојува еден натпреварувач, кој со изведбата на „Адио“ ја расплака Гоца Тржан.

Погледнете што ќе се случува во следната емисија

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here