Home ШОУ БИЗз Ѕвезди Хонорар боли глава: Еве колку ќе заработи Цеца од дочекот на Нова...

Хонорар боли глава: Еве колку ќе заработи Цеца од дочекот на Нова Година

2673
0
SHARE

Цеца Ражнатовиќ за дочекот на Новата Година ќе настапи во клуб во Бања Лука. За овој настап фолкерката ќе заработи 100.000 евра.

Во истиот клуб ќе настапува и Аца Лукас следната вечер, но за многу помал хонорар од 25.000 евра.

Цеца и Аца ќе настапуваат пред публика од 2.000 луѓе колку што собира клубот.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here