Home ШОУ БИЗз Ѕвезди Ирина Шајк учи да вози во влечки (фото)

Ирина Шајк учи да вози во влечки (фото)

1655
0
SHARE

Ирина Шајк овие денови седна зад воланот, односно почна со нејзините часови за возење.

Папараците кои ја следат во чекор успеаа да ја фотографираат, а најмногу внимание привлече нејзиниот аутфит.

Убавата Ирина за часовите се појави во опуштена црна комбинација, додека на нозете носеше влечки.

Очигледно модата пред се, па дури и кога се учи да вози.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here