Home ЗАБАВА Исто лице, подобар задник: Руската Анџелина Џоли ги полуде фановите (фото)

Исто лице, подобар задник: Руската Анџелина Џоли ги полуде фановите (фото)

1047
0
SHARE

Руската убавица Галинка Миргаева често ја споредуваат со познатата американска актерка Анџелина Џоли.

Нејзиното лице неодоливо потсетува на она на холивудската актерка, но истото не може да се каже и за облините на манекенката.

Галинка има 29 години и ги запали социјалните мрежи со нејзините провокативни фотографии, но уште повеќе внимание предизвикаа цртите на нејзиното лице кои потсетуваат на Анџелина Џоли.

Тоа е навистина така, но руската манекенка има голема предност бидејќи таа има многу подобро тело, особено задник.

Инаку, „Руската Анџелина“ на Инстаграм има над 2 милиони следбеници.

Таа особено сака да ги истакнува своите гради и задникот, што наидува на задоволство и одобрување кај фановите.

GN???? photo by @fshmidt ????

A photo posted by galinka.mirgaeva@gmail.com (@mirgaeva_galinka) on

Everyday after a hard workout I have a protein shake using @proteinworld. Let’s go to the gym ???????? #proteinworld

A photo posted by galinka.mirgaeva@gmail.com (@mirgaeva_galinka) on

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here