Home ШОУ БИЗз Ѕвезди Изненадување: Алекс Родригез ја бакна Џеј Ло додека даваше интервју (видео)

Изненадување: Алекс Родригез ја бакна Џеј Ло додека даваше интервју (видео)

145
0
SHARE

Подгответе се да ги засакате Џенифер Лопез и Алекс Родригез уште повеќе!

Холивудскиот пар дефинитивно ужива во љубовта, а тоа го потврдија и на црвениот тепих.

Па додека Џеј Ло даваше интервју, Алекс реши да ја изненади со бакнеж, кој можете да го погледнете на 2:45 минута во видеото.

Преслатко!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here