Home ШОУ БИЗз Ѕвезди Ја скрати косата: Селена Гомез со боб фризура во бањарка (фото)

Ја скрати косата: Селена Гомез со боб фризура во бањарка (фото)

107
0
SHARE

Познатата пејачка Селена Гомез беше позната по својата убава долга густа коса, но со новата фотографија која ја објави на својот профил на Инстаграм навистина ги изненади своите фанови.

Таа објави фотграфија во бањарка и со кратка мокра коса.

Фотографијата предизвика голем број на коментари од следбениците, но очигледно е дека сите имаат позитивно мислење за нејзината нова фризура.

A post shared by Selena Gomez (@selenagomez) on

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here